WYSTAWA „WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT”

WYSTAWA „WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT”

Wystawa prac i fotografii dzieci ze Stowarzyszenia „Szansa”  pt. „WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT” to 15 portretów przedstawiających nasze dzieci oraz ponad 200 mniejszych zdjęć pogrupowanych w kategorie tematyczne prezentujące różne zdolności, pasje i aktywności naszych dzieci.

Poprzez prezentowane prace i fotografie chcemy pokazać,  że życie naszych dzieci pomimo wielu trudności jest piękne, barwne i ciekawe, że tak jak wszystkie inne dzieci mają swoje pasje, zdolności i zainteresowania, które rozwijają na miarę swoich możliwości.

wystawa1

Chcemy pokazać, że jesteśmy z nich bardzo dumni oraz  że miłość naszych dzieci znaczy dla nas więcej niż cały świat i że więcej niż cały świat chcemy im zaoferować. Mamy nadzieję, że wystawa będzie okazją do lepszego poznania dzieci z zespołem Downa oraz spojrzenia na nie z tej najpiękniejszej strony.

img_6010

Wystawa jest zorganizowana dla uczczenia naszej 9-letniej działalności oraz z okazji Światowego dnia Osób z Zespołem Downa przypadającego na 21 marca.

Wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Rodziców Dzieci z zespołem Downa serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy, której celem jest przybliżenie społeczeństwu zdolności i zainteresowań dzieci z zespołem Downa oraz pokazanie jak wiele potrafią. Prace i fotografie będą prezentowane w dniach 5.03.09.-30.03.09. w Muzeum Miasta Mysłowice przy ul. Stadionowej 7.

KOLEJNE ODSŁONY WYSTAWY

W dniach 12-26 maja wystawa będzie dostepna w Chorzowskim Centrum Kultury

W dniach 22.03.-30.04.10.

wystawę „WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT”

będzie można oglądać

w Gliwicach w Pasażu CH Forum, ul. Lipowa 1,

 

W dniach 1.02.-26.02.2010.

wystawa „WIĘCEJ NIŻ CAŁY ŚWIAT”

była prezentowana

w Gmachu Biblioteki Śląskiej  w Katowicach

przy Placu Rady Europy 1,

natomiast

w dniach 4.03-15.03.2010

w Pałacu Młodzieży

przy ul Mikołowskiej 26 w Katowicach

 

W dniach 11.05.09. – 5.06.09.

wystawa  była prezentowana

w Małej Galerii Biblioteki Śląskiej

w Katowicach przy ul. Ligonia 5-7

plakat

Relacja filmowa z wystawy znajduje się tutaj – polecamy.


 

 

 

 

 

Poniżej List Gratulacyjny otrzymany od Posła Marka Plury

pismo posa plury1